Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZVÍŘATA CHYCENÁ ZA ZÁŘÍ 2008

ObrazekDne 3.9.08 byl v Čelákovicích v ulici Ruzská odchycen pes BÍGL. Pes byl předán majitelce.
ObrazekDne 5.9.08 byl v Čelákovicích v ulici Spojovací odchycen pes TRPASLIČÍ PUDL. Pes byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem.
ObrazekDne 11.9.08 byl v Čelákovicích v ulici Pražská odchycen pes (fena)  JEZEVČÍK. Pes byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem.
ObrazekDne 22.9.08 byl v Čelákovicích v ulici K BORKU vyžádáno naší pomoci z vyproštěním psa z vodní nádrže jednalo se o fenu  NĚMECKÉHO OVČÁKA. Pes byl předán po vyproštění majiteli
ObrazekDne 25.9.08 byl v Čelákovicích na zastávce JIŘINA sražen vlakem pes BÍGL. Pes byl převezen na ošetření k veterináři.
ObrazekDne 27.9.08 byl v Čelákovicích u rozvodny TOUŠEŃ odchycen pes BELGICKÝ OVČÁK. Pes byl předán majiteli
ObrazekDne 27.9.08 byl v Čelákovicích v ulici RUMUNSKÁ pes (fena) STŘEDNÍ PUDL. Pes byl předán majiteli

ZVÍŘATA CHYCENÁ ZA SRPEN 2008

Obrazek

Dne 2.8.08 byl v ulicí Na Stráni v  Čelákovicí odchycen pes Křiženec Kokra/Rotvajlera v barvě černohnědé.(KING CHARLES ŠPANĚL).Pes byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem.

ObrazekDne 3.8.08 byl v Čelákovicích v ulici Pražská odchycen pes HRUBOSRSTÝ JEZEVČÍK. Pes byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem.
ObrazekDne 4.8.08 byl v Čelákovicích v ulici Rybářská odchycena kočka(černá). Kočka byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem.
ObrazekDne 5.8.08 byl v Čelákovicích v ulici Komenského odchycena kočka PERSKÁ. Kočka byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem.
ObrazekDne 13.8.08 byl v Čelákovicích v ulici V Prokopě odchycena fena BELGICKÉHO OVČÁKA. Pes byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem.
ObrazekDne 13.8.08 byl v Čelákovicích v ulici V Prokopě odchycen pes KŘÍŽENEC OHAŘE. Pes byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem.
ObrazekDne 19.-21.-22.8.08 byl v Čelákovicích v ulici Vančurova odchyceno celkem 5 KOŤAT. Koťata byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem.

ZVÍŘATA CHYCENÁ ZA ČERVENEC 2008

ObrazekDne 8.7.08 byl v Čelákovicích v ulici U Zdymadel odchycena kočka(mourovatá-šedobílá). Kočka byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem.
ObrazekDne 16.7.08 byl v Čelákovicích v ulici U Zdymadel odchycen pes ZLATÝ RETRÍVR. Pes byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem.

ZVÍŘATA CHYCENÁ ZA ČERVEN 2008

ObrazekDNES 1.6.08 NAŠE SKUPINA NALEZLA 4 MALÁ KOŤÁTKA TAK TÝDEN STARÁ , POKUD BY MĚL NĚKDO EMINENTNÍ ZÁJEM TAK SE OZVĚTE NA odchytovkacelakovice@seznam.cz
ObrazekDne 15.6.08 byl v Sedlčánkách v osadě Zájezd odchycen pes KŘÍŽENEC. Pes byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem.
ObrazekDne 27.6.08 byl v Čelákovice v ulici Křižíkova odchycen pes PIDBULTERIER. Pes byl předán majiteli.

ZVÍŘATA CHYCENÁ ZA KVĚTEN 2008

ObrazekDne 25.5.08 byl v Čelákovicích v ulici Jaselská  odchycen pes BORDEAUXSKÁ DOGA. Pes byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem,ale následně se o něj přihlásila majitelka.
ObrazekDne 20.5.08 bylA v Čelákovicích u LABE odchycena KOZA zakrslá HOLANDSKÁ. Koza byla předána majiteji.
Obrazek

Dne 6.5.08 byl v Čelákovicích v ulici Na nábřeží odchycena fena VLČÁKA. Pes byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem.

VELICE PŘÍTULNÁ A HODNÁ A MÁ RÁDA SPOLEČNOST LIDÍ

Obrazek

Dne 6.5.08 byl v Čelákovicích na Náměstí 5 května odchycen pes JEZEVČÍK. Pes byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem.

ZVÍŘATA CHYCENÁ ZA DUBEN 2008

ObrazekDne 27.4.08 byl v Čelákovicích v ulice Jaselská odchycen pes BÍGL. Pes byl předán majitelce.
ObrazekDne 19.4.08 byl v Čelákovicích u LABE odchycena pes KŘÍŽENEC BÍGLA. Pes byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem.
ObrazekDne 3.4.08 byl v Čelákovicích u PENNY MARKETU odchycena fena OHAŘE. Fena byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem.

ZVÍŘATA CHYCENÁ ZA BŘEZEN 2008

Obrazek

Dne 5.3.08 byl v Čelákovicích u Střelnice nalezen již mrtvý pes  KŘÍŽENEC VLČÁKA. Pejsek byl odvezen specializovanou firmou.

Obrazek

Dne 8.3.08 byl v oběktu TOSu v Čelákovicích odchycen pes-  IRSKÝ SETR. Pejsek byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem.

Obrazek

Dne 10.3.08 byl MEZI MOSTY v Čelákovicích odchycen pes  KNÍRAČ. Pejsek byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem.

ZVÍŘATA CHYCENÁ ZA ÚNOR 2008

Obrazek

Dne 6.2.08 byl v ulici Na Stráni v Čelákovicích odchycen pes  JEZEVČÍK. Pejsek byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem.

Obrazek

Dne 15.2.08 byl v ulici Stankovského odchycen pes KŘÍŽENEC, s poraněním hlavy a trupu po střetu s autem.Pejsek byl humaně utrcen dr.Myslivečkem.

ZVÍŘATA CHYCENÁ ZA LEDEN 2008

Obrazek

Dne 8.1.08 byl v ulici Na Stráni v Čelákovicích odchycen pes HRUBOSRSTÝ JEZEVČÍK. Pejsek byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem.

Obrazek

Dne 10.1.08 byl V Prokopě v Čelákovicích odchycen pes VLČÁK. Pejsek byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem.

Obrazek

Dne 16.1.08 byla v obci Vyšehořovice na žádost starosti odchycena fena VLČÁKA,která napadala lidi při jejich toulkách po obci.Fena byla paralizována narkotizační střelou a až při jejim následném pronásledování bylo zjištěno,že má ještě čtyři štěňata v prostorách rodinného domu. Starosta obce vyzval OOPČR v Čelákovicích k asistenci při vstupu na pozemek.  Pejsek byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem. Majitel si fenu i se štěňaty po dohodě se starostou obce odvezl zpět se slibem zamezním její potulky.

Obrazek

Dne 20.1.08 byla v Záluží  odchycena fena DOBRMANA. Pejsek byl odvezen do útulku VELAS v Lysé nad Labem.

ZVÍŘÁTKA CHYCENÁ ZA PROSINEC 2007

Obrazek

Dne 4.12.07 byl v ulici Jiřinská v Čelákovicích odchycen pes BÍGL. Pejsek byl odvezen do utulku VELAS v Lysé nad Labem.

Obrazek

Dne 6.12.07 byl v ulici Dukelská v Čelákovicích odchycen pes KŘÍŽENEC.Pejsek byl umístěn do utulku VELAS v Lysé nad Labem.

ObrazekDne 9.12.07 byl v ulici Prokopa Holého v Čelákovicích odchycen pes KŘÍŽENEC v barvě bílošedivohnědé.Pejsek byl umístěn do ůtulku v Lysé
ObrazekDne 9.12.07 byl v ulicích Čelákovicí odchycen pes Anglický bullteriér v barvě žíhané.Pejsek byl předán majitelce.
Obrazek

Dne 13.12.07 byl v ulicí Na Stráni v  Čelákovicí odchycen pes Křiženec Kokra/Rotvajlera v barvě černohnědé.(KING CHARLES ŠPANĚL)

Obrazek

Dne 14.12.07 byl v ulici V Prokopě odchycen pes (fena)BÍGLA, s poraněním zadních nohou po střetu s autem.Pejsek byl ošetřěn dr.Myslivečkem a odvezen do utulku VELAS v Lysé nad Labem.

Obrazek

Dne 31.12.07 byl v ulici Masarykova u stavebnin (Matlák)odchycen pes (fena) LABRADORA, s kovovým stahovacím obojkem a odvezen do utulku VELAS v Lysé nad Labem.